Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Joanna Fatyga

tel. 887 712 374

e-mail: arkadia@salaarkadia.pl

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne oraz imprezy firmowe i stypy. Posiadamy własną kuchnię oraz profesjonalną cukiernię.

W kilku słowach o tym co robimy

Organizacja wesel i przyjęć weselnych

Jadłospis Złoty, Srebrny a może Brązowy? Sprawdź!

Sala Bankietowa Arkadia

organizacja wesel i przyjęć weselnych

CIASTO DLA GOŚCI

 Ikona prezent z kokardą w kolorze różowym.

Na życzenie przygotowujemy pudełka     z wybranymi ciastami dla gości. Dysponujemy własnymi opakowaniami lub możemy zapakować ciasta do dostarczonych opakowań. 

RABATY DLA DZIECI

 Ikona symbol procent w kolorze różowym. Organizacja wesel, przyjęcia weselne, dom weselny.

Oferujemy rabaty dla dzieci*: 

  • dzieci w wieku do 5 lat - 30 zł/osoba
  • dzieci w wieku od 6 do 10 lat 30% rabatu od ceny jadłospisu

*Nie dotyczy styp i obiadów okolicznościowych.

GWARANCJA CENY

 Ikona banknot w kolorze różowym.

Po podpisaniu umowy i wpłaceniu wymaganej kwoty zaliczki gwarantujemy niezmienność ceny usługi. Rezerwujemy termin dopiero po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki.

Fotografia przedstawiająca parę młodą w dniu ślubu. Fotografia czarno-biała. Mężczyzna widoczny od tyłu, widać piękne oczy Pani Młodej.

OBSŁUGA

 Ikona troje ludzi w kolorze różowym.

Uprzejma obsługa w eleganckich strojach firmowych. Nasze kelnerki i kelnerzy zawsze służą pomocą i dokładają wszelkich starań, aby goście byli zadowoleni. 

PARKING

Parking bezpłatny

Na terenie obiektu znajduje się duży, ogrodzony parking dla gości. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Z pewnością każdy z gości znajdzie wolne miejsce do parkowania. 

ALKOHOL

 Ikona kieliszek w kolorze różowym.

Alkohol zakupują Państwo we własnym zakresie. Nie pobieramy żadnych opłat za jego serwowanie, a nasza obsługa na życzenie może zająć się jego roznoszeniem na stoły. 

OGRÓD I PLAC ZABAW

 Ikona drzewo iglaste w kolorze różowym.

Na terenie obiektu znajduje się duży ogród do dyspozycji gości. Posiadamy również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i zjeżdżalnią, a maluchom z pewnością nie zabraknie miejsca do biegania. Cały teren jest ogrodzony. 

DEKORACJA SALI

 Ikona fajka w kolorze różowym.

W cenie wybranego jadłospisu zapewniamy standardową dekorację sali w kolorze białym: obrusy, serwetki, świeże kwiaty. Posiadamy również eleganckie, białe pokrowce na krzesła, które można odpłatnie wypożyczyć. 

SALA WESELNA

 Ikona gwiazdka w kolorze różowym.

Nasza sala może przyjąć 100 gości weselnych. Obiekt jest bezpłatnie klimatyzowany, a  na podłodze znajduje się drewniany parkiet idealny do tańca oraz scena dla zespołu muzycznego.  

STÓŁ KAWOWY

 Ikona filiżanka w kolorze różowym.

Na sali znajduje się stół kawowy z wyborem kaw i herbat. Stół dostępny jest bez ograniczeń i na bieżąco uzupełniany. Obowiązuje samoobsługa. 

TORT I CIASTO

Ikona tort ze świeczkami w kolorze różowym. Organizacja wesel, przyjęcia weselne, Cukiernia Mariusz Pycyk

Posiadamy własną, profesjonalną cukiernię, która w cenie wybranego jadłospisu przygotuje  tort weselny oraz ciasta. Państwo wybierają dekorację tortu oraz rodzaje ciast. 

POTRAWY

Ikona nóż i widelec w kolorze różowym. Organizacja wesel, przyjęcia weselne.

Posiadamy własną kuchnię i sprawdzonych kucharzy. Dzięki temu gwarantujemy, że nasze potrawy będą smaczne, gorące i aromatyczne, ponieważ przygotowujemy je tuż przed podaniem.