Sala Bankietowa Arkadia

organizacja imprez okolicznościowych

Sala Bankietowa Arkadia powstała w 2009 roku w miejscowości Rzędziszowice i od samego początku jest firmą o charakterze rodzinnym. Organizacja imprez okolicznościowych i wesel jest naszą główną działalnością. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Wiemy, jak ważne jest dobre jedzenie, uprzejma obsługa i atmosfera sprzyjająca zabawie, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Klienci i ich goście byli zadowoleni z każdej chwili spędzonej w naszym lokalu. Dzięki lokalizacji, nasi goście mogą cieszyć się spokojem i świeżym powietrzem, a gdy poczują się zmęczeni szaloną zabawą mogą odpocząć w ogrodzie lub wybrać się na spacer. 

Posiadamy własną kuchnię i sprawdzonych kucharzy. Dzięki temu gwarantujemy, że nasze potrawy będą smaczne, gorące i aromatyczne, ponieważ przygotowujemy je tuż przed podaniem. 

Ikona nóż i widelec w kolorze różowym. Organizacja imprez okolicznościowych.

POTRAWY

Posiadamy własną, profesjonalną cukiernię, która w cenie wybranego jadłospisu przygotuje  tort okolicznościowy* oraz ciasta**. Państwo wybierają dekorację tortu oraz rodzaje ciast. 

*Nie dotyczy styp.

**Nie dotyczy obiadów okolicznościowych. 

Ikona tort ze świeczkami w kolorze różowym. Cukiernia Mariusz Pycyk

TORT I CIASTO

Na sali znajduje się stół kawowy z wyborem kaw i herbat. Stół dostępny jest bez ograniczeń i na bieżąco uzupełniany. Obowiązuje samoobsługa. 

Ikona filiżanka w kolorze różowym. Organizacja imprez okolicznościowych.

STÓŁ KAWOWY

Alkohol zakupują Państwo we własnym zakresie. Nie pobieramy żadnych opłat za jego serwowanie, a nasza obsługa na życzenie może zająć się jego roznoszeniem na stoły. 

Ikona kieliszek w kolorze różowym. Organizacja imprez okolicznościowych.

ALKOHOL

Na terenie obiektu znajduje się duży, ogrodzony parking dla gości. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Z pewnością każdy z gości znajdzie wolne miejsce do parkowania. 

Ikona samochód w kolorze różowym. Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

PARKING

Uprzejma obsługa w eleganckich strojach firmowych. Nasze kelnerki i kelnerzy zawsze służą pomocą i dokładają wszelkich starań, aby goście byli zadowoleni.

Ikona troje ludzi w kolorze różowym. Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

OBSŁUGA

Nasza sala może przyjąć 100 gości weselnych. Obiekt jest bezpłatnie klimatyzowany, a  na podłodze znajduje się drewniany parkiet idealny do tańca oraz scena dla zespołu muzycznego.  

Ikona gwiazdka w kolorze różowym. Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

SALA BANKIETOWA

W cenie wybranego jadłospisu zapewniamy standardową dekorację sali w kolorze białym: obrusy, serwetki, świeże kwiaty. Posiadamy również eleganckie, białe pokrowce na krzesła, które można odpłatnie wypożyczyć. 

 
Ikona fajka w kolorze różowym.Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

DEKORACJA SALI

Na terenie obiektu znajduje się duży ogród do dyspozycji gości. Posiadamy również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i zjeżdżalnią, a maluchom z pewnością nie zabraknie miejsca do biegania. Cały teren jest ogrodzony. 

Ikona drzewo iglaste w kolorze różowym.Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

OGRÓD I PLAC ZABAW

Po podpisaniu umowy i wpłaceniu wymaganej kwoty zaliczki gwarantujemy niezmienność ceny usługi. Rezerwujemy termin dopiero po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki.

Ikona banknot w kolorze różowym.Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

GWARANCJA CENY

Oferujemy rabaty dla dzieci*: 

  • dzieci w wieku do 5 lat - 30 zł/osoba
  • dzieci w wieku od 6 do 10 lat 30% rabatu od ceny jadłospisu

*Rabaty nie dotyczą styp i obiadów okolicznościowych.

Ikona symbol procent w kolorze różowym. Sala weselna, dom weselny, sala bankietowa.

RABATY DLA DZIECI

Na życzenie przygotowujemy pudełka     z wybranymi ciastami dla gości. Dysponujemy własnymi opakowaniami lub możemy zapakować ciasta do dostarczonych opakowań. 

Ikona prezent z kokardą w kolorze różowym. Cukiernia Mariusz Pycyk

CIASTO DLA GOŚCI

Organizacja imprez okolicznościowych

Sprawdź dlaczego warto wybrać Salę Bankietową Arkadia!

W kilku słowach o tym co robimy

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne oraz imprezy firmowe i stypy. Posiadamy własną kuchnię oraz profesjonalną cukiernię.

Joanna Fatyga

tel. 887 712 374

e-mail: arkadia@salaarkadia.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas!